Wielki Konkurs Steampunkowy dobiegł końca! Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Prezentowały one bardzo wysoki poziom i wybór laureatów okazał się wyjątkowo trudnym zadaniem. Ostatecznie jury udało się ustalić listę zwycięzców, którą prezentujemy poniżej.
 
Steampunkowy zestaw komputerowy wędruje do użytkownika o ksywce bazary!
Replika Niebhaka trafia do uczestnika podpisującego się ksywką Azakiel!
Figurki, koszulki i smycze to nagrody dla użytkowników: LittleGreenFrog, kurist oraz Pioware!
Smycze i koszulki trafiają natomiast do uczestników: varnagh, ELZOP, szager i GrzesiekWroc!
 
Jeszcze raz dziękujemy za Wasz udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na GRYOnline.pl!

Nagrodą w konkursie było:

Rewelacyjna stacja komputerowa
stylizowana w klimatach steampunk

Potężny, 8-rdzeniowy procesor AMD FX-8350 4 GHz zapewnia komputerowi wydajność wystarczającą do najbardziej wymagających gier i profesjonalnych aplikacji. Na dodatek jego odblokowane możliwości podkręcania pozwalają na wydobycie drzemiących w nim pokładów ukrytej mocy. Z kolei niezwykle szybka karta graficzna AMD Radeon™ HD 7970 to pewność utrzymania najwyższej jakości obrazu w Full HD czy nawet na wielu monitorach. Zbudowana na bazie zaawansowanej architektury GCN umożliwia uruchomienie w najwyższych detalach wszystkich najnowszych gier DirectX 11.1. Karta wyposażona została ponadto w technologie AMD App Acceleration i AMD Eyefinity, które czynią z komputera demona wydajności nie tylko w grach, ale i w codziennej rozrywce multimedialnej lub pracy.

Monitor IIYAMA ProLite
27 calowy monitor Full HD

Monitor IIYAMA X2775HDS to 27-calowy monitor Full HD (1920x1080 pikseli) z podświetlaniem LED wyposażony w matrycę VA oferującą doskonałe odwzorowanie kolorów (24-bit True Colour). Wyjąkowo szerokie kąty widzenia - 178 stopni w pionie i w poziomie oraz bardzo wysokie współczynniki kontrastu 3000:1 (kontrast typowy) i 5 000 000 : 1 (kontrast dynamiczny ACR) w połączeniu z szybkim, 8 ms czasem reakcji i jasnością 250 cd/m2 zapewniają mu znakomitą wydajność w takich zastosowaniach jak fotografia i obróbka graficzna. Monitor został wyposażony w trzy wejścia sygnału: analogowe: D-Sub oraz cyfrowe: DVI-D i HDMI. Dzięki podświetleniu diodowemu LED, panel ten wyróżnia się niewielkim zużyciem energii elektrycznej.

...a także:

Stylizowana Myszka komputerowa
dopracowana w najdrobniejszych
detalach
Prawdziwa gratka dla koneserów –
piękna klawiatura utrzymana w steampunkowej stylistyce.

Ponadto, przygotowaliśmy nagrody dodatkowe!

Laureat, który zajął drugie miejsce w konkursie otrzymał replikę Niebhaka, znanego z BioShock: Infinite:

Laureaci, którzy zajęli miejsca od 3 do 5 otrzymali figurki Elizabeth i Boy of Silence oraz koszulkę i smycz:

Laureaci, którzy zajęli miejsca od 6 do 9 otrzymali koszulkę i smycz:

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu